نمایه مقالات در پایگاه های معتبر

ورود به سامانه داوری مقالات

آمار بازدید

افراد آنلاین 1

بازدید امروز : 1

بازديد دیروز : 3

کل بازدید : 26212

اطلاعات دبیرخانه کنفرانس

راهنمای ثبت نام در کنفرانس

تاریخ ثبت: 1397/01/30

مراحل ثبت نام و نام نویسی در تارگاه کنفرانس  

1. از طریق منوی سامانه کاربران (سمت راست تارگاه کنفرانس) وارد شده و از قسمت ثبت نام در کنفرانس و ورود اطلاعات درخواستی در تارگاه کنفرانس ثبت نام نمایید.

2. مجدداً از قسمت منوی سامانه کاربران (قسمت ورود به کنفرانس) وارد پنل کاربری خود شود

نکته: در این قسمت منظور از نام کاربری همان پست الکترونیکی است که در هنگام ثبت نام وارد نموده اید.

 راهنمای نگارش مقالات

شما برای انجام این کار میتوانید از منوی دستورالعمل تهیه مقالات که در صفحه نخست تارگاه کنفرانس قرارداده شده استفاده نمائید.


راهنمای ثبت و ارسال مقاله از طریق کنترل پنل:

جهت ارسال مقاله مراحل زیر را انجام دهید:

پس از ورود به سامانه کاربران جهت ارسال مقاله از منو های موجود به منو ارسال مقاله جدید بروید. در منو ارسال مقاله جدید اطلاعات مقاله خود از قبیل فایل اصلی مقاله (به صورت فایل word)، عنوان مقاله کامل و موضوع مقاله، کلمات کلیدی و مهمتر از همه مشخصات سایر نویسندگان مقاله را "به ترتیب اسامی مندرج در مقاله" وارد نمایید و در انتها اطلاعات خود را ارسال و ذخیره نمائید. سپس در منو وضعیت مقالات شما می توانید با ارسال اصل مقاله خود اطمینان حاصل نمائیدو در پایان مجدداً به قسمت وضعیت مقاله و وضعیت مقاله خود را چک نمائید.

نحوه اعلام نتایج داوری مقالات

پس از ثبت مقاله شما در سامانه  به آن یک کد اختصاص داده‌ می شود و در پورتال مدیریت کنفرانس قرار می گیرد. سپس از طریق دبیرخانه اجرایی کارشناسان مرتبط ، هر یک از مقالات را به حداقل 2 داور متخصص در آن زمینه ارسال می نمایند. پس از اعلام نتیجه داوری توسط کمیته داوران، نتیجه داوری در کنترل پنل شما قسمت وضعیت مقاله به نمایش در آمده و همچنین از طریق ایمیل و پیامک نیز به شما اطلاع رسانی خواهد گردید. نحوه اعلام نتایج (پوستر یا ارائه شفاهی) در انتهای کنفرانس توسط داوران منتخب مورد بازبینی قرار گرفته و نسبت به میزان امتیاز بصورت شفاهی و پوستری مورد پذیرش قرار می گیرند.

نحوه واریز هزینه ها و انتخاب خدمات

پژوهشگران پس از اطمینان از پذیرش نهایی مقاله خود، جهت ثبت نام نهایی خود  می بایست نسبت به پرداخت هزینه ثبت نام اقدام نمایند. در این بخش نویسندگان بایستی پس از مراجعه به منوی "هزینه ها و شماره حساب" و سپس با مراجعه به پنل کاربری شخصی خود و منوی "خدمات" با انتخاب خدمات مربوطه و جمع هزینه ها و پرداخت هزینه ها به شماره حساب ارائه شده در تارگاه کنفرانس، فیش واریزی خود را در قسمت ارسال فیش (در پنل کاربری) قرار دهند.

 


نظرات کاربران